drevoimpresia

Vítame Vás na stránke Drevoimpresia. Sme malý tvorivý tím ľudí, ktorého snahou je prinášať lifestylové riešenia inšpirované prírodou. Zachytávame pôvodné línie, prihliadame na drevokresbu. Využívame fascinujúce prírodné abnormality, ktoré v maximálnej miere zakomponujeme do nábytku, bytových doplnkov a dekoračných predmetov.

Zameriavame sa na spotrebiteľov hľadajúcich jedinečnosť, originalitu, ale zároveň praktičnosť, užitočnosť, multifunkčnosť, precízne prevedenie, a to všetko za prijateľnú cenu. Ak Vás fascinuje príroda, nevšednosť, potrpíte si na komfort, ste našimi zákazníkmi. Esteticky skrášlime váš interiér v želateľnom štýle.

Spracovávame prírodné dreviny v našich podmienkach bežne dostupné, ako dub, buk, agát, orech, gaštan, čerešna, borovica, smrek, smrekovec. Pre konkrétneho zákazníka dokážeme spracovať aj dreviny tropické.

Dúfame, že galéria našich diel vás upúta a stanete sa ešte väčšími obdivovateľmi neopakovateľných prírodných krás, ktorým sme pre vás s láskou a úctou vdýchli dušu.

slovensky // english // deutsch Napísali o nás

KONTAKT: +421 915 617 241,